Ferentus - Herrcot - Xiones
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cleric Club

+3
DarkSlayeR
ForgotteN
thejollyjoker
7 posters
thejollyjoker
thejollyjoker
Super Moderator
Super Moderator

Cleric Club Empty Cleric Club

Perş. Ekim 09, 2008 5:49 pm
Merhaba arkadaşlar, bende sizin gibi bir cleric hayranıyım ama wizardcıyım o ayrı XD.neyse, cleric i sevmemin birçok sebebi var!Bunlardan bazıları skilleri, Mesela can doldurabiliyor bufflar savuruyor hele lvl 50 de bir büyüsü varki sorma(: sonra teleport dediğimiz olayı yapması bu karakteri çok çekici kılıyor hem arkadaşının yanına ışınlanabiliyor, hemde onu yanına çekebiliyor... ve bunun gibi birçok özellik...Sizce sadece bu özellikler bile cleric açmaya yönelmenin bir sebebi değil midir?? cheers cheers

En son thejollyjoker tarafından Perş. Şub. 05, 2009 8:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ForgotteN
ForgotteN
Cleric Club 30933738yp4
https://ferentus.yetkin-forum.com

Cleric Club Empty Geri: Cleric Club

Perş. Ekim 09, 2008 6:06 pm
Çok Dogru
DarkSlayeR
DarkSlayeR
Co Admin
Co Admin

Perş. Ekim 09, 2008 7:56 pm
thejollyjoker demiş ki:Merhaba arkadaşlar, bende sizin gibi bir cleric hayranıyım ama wizardcıyım o ayrı XD.neyse, cleric i sevmemin birçok sebebi var!Bunlardan bazıları skilleri, Mesela can doldurabiliyor bufflar savuruyor hele lvl 50 de bir büyüsü varki sorma(: sonra teleport dediğimiz olayı yapması bu karakteri çok çekici kılıyor hem arkadaşının yanına ışınlanabiliyor, hemde onu yanına çekebiliyor... ve bunun gibi birçok özellik...Sizce sadece bu özellikler bile cleric açmaya yönelmenin bir sebebi değil midir?? cheers cheers

Ama Kötü Yanıda 50 lvle kdr 2 wuruş buyusyle gelmesi lol!
thejollyjoker
thejollyjoker
Super Moderator
Super Moderator

Perş. Ekim 09, 2008 8:00 pm
DarkSlayeR demiş ki:
thejollyjoker demiş ki:Merhaba arkadaşlar, bende sizin gibi bir cleric hayranıyım ama wizardcıyım o ayrı XD.neyse, cleric i sevmemin birçok sebebi var!Bunlardan bazıları skilleri, Mesela can doldurabiliyor bufflar savuruyor hele lvl 50 de bir büyüsü varki sorma(: sonra teleport dediğimiz olayı yapması bu karakteri çok çekici kılıyor hem arkadaşının yanına ışınlanabiliyor, hemde onu yanına çekebiliyor... ve bunun gibi birçok özellik...Sizce sadece bu özellikler bile cleric açmaya yönelmenin bir sebebi değil midir?? cheers cheers

Ama Kötü Yanıda 50 lvle kdr 2 wuruş buyusyle gelmesi lol!

evet öyle bi kötülüğü var, ama pvp de bir arkadaşın varsa, onun üzerinde saldırı büyülerini geliştirebilirsin, bu yardımcı olacaktır ayrıca cleric e kesinlikle merch de lazımdır (: king

En son thejollyjoker tarafından Perş. Ekim 09, 2008 8:35 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
DarkSlayeR
DarkSlayeR
Co Admin
Co Admin

Perş. Ekim 09, 2008 8:25 pm
Haklısnn Anca ole Ayakta kalabilirRR
ForgotteN
ForgotteN
Cleric Club 30933738yp4
https://ferentus.yetkin-forum.com

Perş. Ekim 09, 2008 10:18 pm
Cleric buffci oldugu icin arkadaslari cok olur guclu arkadaslar bulursa pvpde clerice elleyemezler ellemye korkarlar Smile
thejollyjoker
thejollyjoker
Super Moderator
Super Moderator

Ptsi Ekim 13, 2008 6:00 pm
benim ana charım wizard ama 2. veya 3. olarak kesinlikle cleric açmayı düşünüyorum Wink

cleric açmaya karar verdim!!!

En son thejollyjoker tarafından C.tesi Haz. 05, 2010 11:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
DarkSlayeR
DarkSlayeR
Co Admin
Co Admin

Paz Ekim 19, 2008 4:20 pm
Hatırlarsanız Geçen oyunuN 1. si bi Clericti 58 lvl. Nsl Yaptğysa 58 brawo bi de cleriği YapmakAyrı bi Başarı die Düşünüorum.Yani Cleric Aççakların bi Hata yaptığını Düşnmuorum...
thejollyjoker
thejollyjoker
Super Moderator
Super Moderator

Perş. Ekim 23, 2008 4:04 pm
aslında clericini sağlam kullanırsan, kapış kapış gidersin Smile herkes seni party e alır böylece kasabilirsin de gerçekten 58 olmak büyük bir başarı...
nirvana4ever
nirvana4ever
Çavuş
Çavuş

C.tesi Şub. 21, 2009 1:30 am
ForgotteN demiş ki:Cleric buffci oldugu icin arkadaslari cok olur guclu arkadaslar bulursa pvpde clerice elleyemezler ellemye korkarlar Smile
evt çok dogru buff heal ve tp işlerine baktıgı için baya saglam arkadaşların oluyo ilk cleric kastım oynaması çok zevkli ve skil kasması çok kolay Smile
aloneboytr3
aloneboytr3
Onbaşı
Onbaşı

Salı Mayıs 19, 2009 10:38 pm
Zaten Cleric kendi kasmaski partiye girer onları bufflar heallar onlar sayesinde kasılır... parti yok derseniz ferentus v1 v2 v3 lerde parti dolu vardı Laughing
thejollyjoker
thejollyjoker
Super Moderator
Super Moderator

Perş. Haz. 18, 2009 12:39 am
Smile arkadaşlar cleric e karşı çok büyük ilgi duymaya başladım, ve bu ilgi beni daha da sabırsızlaştırıyor!! şu oyun biran önce gelsin artık ta cleric acayim Smile
nirvana4ever
nirvana4ever
Çavuş
Çavuş

Ptsi Tem. 06, 2009 4:49 pm
evde 2 pc var ben biriyle celeric biriyle wizard acıcam Very Happy bence 2 side oyunun en güzel karakterleri....
SiriusBlack
SiriusBlack
Teğmen
Teğmen

Salı Tem. 14, 2009 10:57 pm
Bi Wiz Bi Cle Ortalıqınn... Very Happy:D:D
UFURKCU
Er

Ptsi Ağus. 10, 2009 1:51 pm
cleric çok güzel gerçekten ben oynamıştım herrcotta UFURKCU belki bileniniz vardır sonra kağtırmıştım gerçi..cleric gbisi yok hele party zamanlarında tek başınaysa bi merc knight al o tank olsun sen arakadan vur en kolayı..açılmalı artık oyun..:S:(
DarkSlayeR
DarkSlayeR
Co Admin
Co Admin

Paz Mart 21, 2010 8:05 pm
Haklısın Dostum,Seni Oyunda Görmüştüm Ben.