Ferentus - Herrcot - Xiones
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

thejollyjoker
thejollyjoker
Super Moderator
Super Moderator

Merchanery ler Empty Merchanery ler

Çarş. Ekim 08, 2008 6:13 pm
Biraz da merch ler hakkında bilgi verelim Wink

1-Party Başkanı olman Gerekiyo(Eğer partyde kullanmak isterseniz...Ama party de değilseniz, herkes istediği an kullanabilir:D)
2-100 CP Olması Gerekiyo Ve 1 Saat Süresi War Ama İstersen Artırabilirsin
3-Bunlardan 3 Çeşit War
Barbarian-Knight
High Elf -Cleric
Wood Elf-Archer

We Kordinatı: N985 E-592
We ya:-592 42 986

Bunlardan herhangi birini seçebilirsiniz.Bu merchanry ler sürelidir. istediğiniz zaman çağırıp gönderebilrsiniz.Çağırdığınız zaman süre işler.Gönderirseniz işlemez...

Bu merchanery leri seçerken mantıklı seçmek lazım... mesela ben size biraz yardımcı olayım;

1-Warrior iseniz en mantıklısı bir archer yada cleric almanızdır.bu sizin seçiminizdir.Archer alıp archerla uzaktan vururum yaratık yaklaşınca dalarım derseniz archer derim...yok abi bana can lazım savaşırım canımın dolmasını da beklemem derseniz kesinlikle bir cleric alın...

2-Knight:Aslında Knight da warriorla aynı diyebilirim onda da 2 sinden birisini seçebilirsiniz...Ama bana kalırsa,Defansif bir char olduğu için Archer alın derim...

3-Paladin:Paladin dediğimizde bir duralım!!!Paladinleri yukarıdaki 2 chardan ayıran temel özellikler kendilerine buff ve heal atabilmeleridir.bu cümleyi duyduğumuz anda cleric seçeneğini eleyelim derim ben...Geriye Archer ve Knight kalıyo.Ben olsam knight seçerdim.neden archer değil? mis gibi uzaktan indiriyor derseniz, devreye archer ve knight merchlerinin özellikleri aklımıza gelir.karşılaştırdığımızda knightlar daha çok damage verdiği için onu seçerdim...yaratık kestikten sonra da sevgili pala charımız canları fuller ve kasmaya devam der:)

4-Wizard:Gel gelelim en sevdiğim chara...Eğer wizardınız varsa uzatmadan tek bi isim söyleyeyim oda cleric...Sebebi wizardların damagelerinin çok yüksek defanslarının düşük olmasıdır.Yaratıklar size vurup canınızı bi hayli götürecekler bu yüzden sizi heallemesi için bir cleric e ihtiyacınız var (:

5-Cleric:Cleric charınız varsa ben Knight alın derim çünkü hem defansı hemde attackı yüksek.O saldırır siz can basarsınız(sizde skillerinizle uzaktan saldırabilirsiniz tabiki)amaç Knight ı tank olarak kullanmaktır.

6-Archer:Mantıken archer a da Knight lazım.çünkü siz uzaktan yaratıkları indirirken can a pek ihtiyac duymayacaksınız,knight ı yaratıların üzerine saldıktan sonra saldırmak çok eğlenceli oluyor Smile

7-Summoner: summoner ı sona sakladım çünkü aslında ona pek merchanery gerekmiyor. kendisi zaten buffçı veya damage veren summonlar çıkarabildiği için merchanery satın almasına gerek yok.ama alıp almamak size kalmış...
--------------------------------------------------
Merchanery Kullanımı Hakkında bilgileri de vereyim nolur nolmaz (:

Merhanery kullanırken 3-4 seçeneğiniz var:
1-Tabikide Merchanery çağırmak
2-Göndermek
3-Saldırtmak
4-Bulunduğu konumda sabit kalmak(bu genelde archer merchaneryniz varsa uzaktan vursun diye kullanılır)
5-Auto Attack tı yanlış hatırlamıyorsam.oyunu oynamadan 2 sene geçti de o yüzden Very Happy hatırlamak zor oluyor.ama offance da olabilir..
lol! lol! lol! lol!

yardım edebildiysem ne mutlu bana (: bu arada bu konu alıntı değildir.tamamen ~~thejollyjoker~~ yapımıdır... Wink Wink Wink

En son thejollyjoker tarafından Çarş. Şub. 04, 2009 4:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
ForgotteN
ForgotteN
Merchanery ler 30933738yp4
https://ferentus.yetkin-forum.com

Merchanery ler Empty Geri: Merchanery ler

Perş. Ekim 09, 2008 6:12 pm
Mukemmel Very Happy
beckham23
beckham23
Er

Perş. Ekim 09, 2008 6:47 pm
thx joker =) gzl anlatmşsın Wink
thejollyjoker
thejollyjoker
Super Moderator
Super Moderator

Perş. Ekim 09, 2008 6:51 pm
Rica ederim arkadaşlar bi sorunuz olursa sorabilirsiniz yardımcı olmaktan mutluluk duyarım (:
cbeg
cbeg
Er

Paz Ekim 12, 2008 1:30 pm
sağolasın
nirvana4ever
nirvana4ever
Çavuş
Çavuş

Ptsi Şub. 23, 2009 2:25 am